Porównanie tłumaczeń 1Krn 28:13

co do grup kapłanów i Lewitów, wszelkiego dzieła związanego ze służbą w domu JHWH i co do wszystkich sprzętów do służby w domu JHWH.
co do grup kapłanów i Lewitów, wszelkich czynności związanych ze służbą w domu PANA i co do wszystkich sprzętów potrzebnych w nim do służby.
Także wskazówki co do zmian kapłańskich i lewickich, wszelkiej pracy w służbie domu PANA i co do wszelkich naczyń służby w domu PANA.
I dla pocztów kapłańskich, i Lewitów, i dla wszystkiej pracy w usłudze domu Pańskiego, i dla wszystkiego naczynia służby domu Pańskiego.
i na rozdziały kapłanów i Lewitów, na wszytkie dzieła domu PANSKIEGO i na wszytkie naczynia służby kościoła PANSKIEGO.
zmian kapłanów i lewitów, i wszelkiej pracy przy obsłudze domu Pańskiego, i wszelkich naczyń do obsługi domu Pańskiego.
Dalej grup kapłańskich i lewickich, i wszelkich czynności związanych ze służbą w świątyni Pana, i wszystkich przyborów do służby w świątyni Pana;
zmian kapłanów i lewitów, i dotyczących wszelkiej pracy w służbie dla domu PANA i wszystkich przedmiotów potrzebnych w służbie dla domu PANA.
Podział kapłanów i lewitów, wszystko, co dotyczy służby w domu PANA, i wszystko, co odnosi się do sprzętu domu PANA.
[pomieszczeń] dla zmian kapłanów i lewitów i dla wszelkiej pracy w służbie Domu Jahwe oraz dla wszystkich naczyń [przeznaczonych] na służbę Domu Jahwe.
і квартир щоденної служби священників і Левітів для всього діла служіння господнього дому, і складів літургійного посуду служіння господнього дому.
dla oddziałów kapłańskich i Lewitów, dla całej pracy przy usłudze Domu WIEKUISTEGO oraz dla wszystkich naczyń służby Domu WIEKUISTEGO.
a także o oddziały kapłanów i Lewitów oraz o całe dzieło usługiwania związanego z domem Jehowy i o wszystkie sprzęty do pełnienia służby związanej z domem Jehowy;