Porównanie tłumaczeń Wj 26:8

Długość jednej zasłony ma być trzydzieści łokci, a szerokość jednej zasłony cztery łokcie.* Wszystkich jedenaście zasłon ma być jednego rozmiaru.[*Tj. 13,5 m dł. i 1,8 m szer.]
Każda z nich ma mieć długość trzydziestu łokci i szerokość czterech.[193] Każda z jedenastu zasłon ma te same wymiary.
Długość jednej zasłony ma wynosić trzydzieści łokci, a szerokość jednej zasłony — cztery łokcie. Wszystkie jedenaście zasłon będzie mieć jednakowe wymiary.
Długość opony jednej trzydzieści łokci, a szerokość opony jednej cztery łokcie; jednaż miara będzie tych jedenastu opon.
Długość deki jednej będzie miała trzydzieści łokiet, a szerokość cztery: równa miara będzie wszytkich dek.
Długość jednego nakrycia będzie wynosiła trzydzieści łokci, a szerokość jednego nakrycia - cztery łokcie, i wszystkie jedenaście nakryć będą miały jednakowe wymiary.
Długość jednej zasłony będzie wynosiła trzydzieści łokci, a szerokość jednej zasłony cztery łokcie. Wszystkie jedenaście zasłon będą miały jednakowe wymiary.
Każda z jedenastu zasłon będzie miała te same rozmiary: trzydzieści łokci długości i cztery łokcie szerokości.
Każda zasłona ma mieć trzydzieści łokci długości i cztery szerokości. Wszystkie będą miały te same wymiary.
Długość takiej maty [ma wynosić] trzydzieści łokci, a jej szerokość - cztery łokcie. Ten sam wymiar ma mieć jedenaście mat.
Tora Pardes Lauder
Długość jednej draperii [będzie] trzydzieści ama i szerokość cztery ama - dla każdej draperii. [Wszystkie] jedenaście draperii będzie miało ten sam rozmiar.
Довжина однієї скіри буде тридцять ліктів, і чотири лікті ширина однієї скіри; це буде міра для одинадцятьох скір.
Długość każdej osłony ma wynosić trzydzieści łokci, a szerokość każdej osłony cztery łokcie; dla jedenastu osłon powinna być jedna miara.
Długość każdej tkaniny namiotowej ma wynosić trzydzieści łokci, a szerokość każdej tkaniny namiotowej cztery łokcie. Jedna jest miara dla jedenastu tkanin namiotowych.