Porównanie tłumaczeń Wj 36:15

Długość każdej zasłony wynosiła trzydzieści łokci, a szerokość każdej zasłony cztery łokcie; wszystkich jedenaście zasłon było jednego rozmiaru.
Każda zasłona miała długość trzydziestu łokci i szerokość czterech.[277] Wszystkich jedenaście było tych samych wymiarów.
Długość jednej zasłony była na trzydzieści łokci, a jej szerokość — na cztery łokcie. Jedenaście zasłon miało jednakowe wymiary.
Długość opony jednej trzydzieści łokci, a cztery łokcie szerokość opony jednej; jednaż miara była tych jedenaście opon.
Jedna deka wzdłuż miała trzydzieści łokci, a wszerz cztery łokcie: jednej miary były wszytkie deki;
Długość jednego nakrycia wynosiła trzydzieści łokci; a szerokość jednego nakrycia - cztery łokcie; tych jedenaście nakryć miało jednakowe wymiary.
Długość każdej zasłony wynosiła trzydzieści łokci, a szerokość każdej zasłony cztery łokcie; wszystkie jedenaście zasłon miały jednakowe wymiary.
Każda z jedenastu zasłon miała te same rozmiary: trzydzieści łokci długości i cztery łokcie szerokości.
Każda zasłona mierzyła trzydzieści łokci długości i cztery szerokości. Wszystkie miały te same wymiary.
Długość jednej takiej maty wynosiła trzydzieści łokci, a jej szerokość - cztery łokcie. Ten sam wymiar miało jedenaście mat
Tora Pardes Lauder
Długość jednej draperii [wynosiła] trzydzieści ama, a szerokość jednej draperii cztery ama. Dla wszystkich jedenastu draperii była jednakowa miara.
І зробили слово, діло шите з вишиттям, за ділом наплечника, з золота і синьої тканини і порфіри і пряденого кармазину і тканого виссону.
Długość każdej osłony stanowiło trzydzieści łokci, a szerokość każdej osłony to cztery łokcie; jedna miara dla jedenastu osłon.
Długość każdego płótna namiotowego wynosiła trzydzieści łokci, a szerokość każdego płótna namiotowego – cztery łokcie. Jedna była miara dla jedenastu płócien namiotowych.