Porównanie tłumaczeń 2Krl 14:20

Potem włożono go na konie i został pochowany w Jerozolimie przy swoich ojcach w Mieście Dawida.
Następnie przewieziono go końmi i pochowano w Jerozolimie przy jego ojcach w Mieście Dawida.
Przywieziono go na koniach i został pogrzebany w Jerozolimie ze swymi ojcami, w mieście Dawida.
Skąd przynieśli go na koniach, i pogrzebiony jest w Jeruzalemie z ojcami swymi, w mieście Dawidowem.
I odwieziono go na koniech, i pogrzebion jest w Jeruzalem z ojcy swymi w Mieście Dawidowym.
Przywieziono go końmi i pogrzebano z jego przodkami w Jerozolimie, w Mieście Dawidowym.
Potem przywieziono go końmi i został pochowany w Jeruzalemie obok swoich ojców w Mieście Dawida.
Przywieziono go końmi i został pochowany przy swoich przodkach w Jerozolimie, Mieście Dawida.
Jego ciało przewieziono końmi do Jerozolimy i pochowano razem z jego przodkami w Mieście Dawida.
Przywieziono go końmi i został pogrzebany ze swoimi ojcami w Jerozolimie, w Mieście Dawidowym.
І взяли його на коня, і поховано його з його батьками в Єрусалимі в місті Давида.
Potem odwieźli go stamtąd końmi i pochowano go w Jeruszalaim, w mieście Dawida, przy jego przodkach.
I przywieziono go na koniach, po czym został pogrzebany w Jerozolimie ze swymi praojcami w Mieście Dawidowym.