Porównanie tłumaczeń Wj 36:9

Długość każdej zasłony wynosiła dwadzieścia osiem łokci, a szerokość każdej zasłony cztery łokcie – wszystkie zasłony były jednego rozmiaru.
Każda zasłona miała dwadzieścia osiem łokci długości i cztery łokcie szerokości.[276] Wszystkie zasłony były tych samych wymiarów.
Długość jednej zasłony była na dwadzieścia osiem łokci, a jej szerokość — na cztery łokcie. Wszystkie zasłony miały jednakowe wymiary.
Długość opony jednej dwadzieścia i osiem łokci, a szerokość opony jednej na cztery łokcie; pod jedną miarą były wszystkie opony.
z których jedna miała na dłużą dwadzieścia i ośm łokiet, a na szerzą cztery: jedna miara była wszytkich opon.
Długość poszczególnych tkanin wynosiła dwadzieścia osiem łokci, a szerokość - cztery łokcie; wszystkie zaś tkaniny miały jednakowe wymiary.
Długość każdej zasłony wynosiła dwadzieścia osiem łokci, a szerokość każdej zasłony cztery łokcie; wszystkie zasłony miały jednaką miarę.
Wszystkie zasłony miały jednakowe wymiary: dwadzieścia osiem łokci długości i cztery łokcie szerokości.
Każda zasłona mierzyła dwadzieścia osiem łokci długości i cztery szerokości. Wszystkie miały te same wymiary.
Długość jednej maty wynosiła dwadzieścia osiem łokci, szerokość zaś cztery łokcie. Wszystkie maty miały ten sam wymiar.
Tora Pardes Lauder
Długość jednej draperii [była] dwadzieścia osiem ama, a szerokość jednej draperii cztery ama. Wszystkie draperie były jednakowej miary.
І зробили наплечник (ефод) з золота і синьої тканини і порфіри і пряденого кармазину і тканого виссону.
Długość każdej osłony stanowiło dwadzieścia osiem łokci, a szerokość każdej osłony cztery łokcie; jedna była miara dla wszystkich osłon.
Długość każdego płótna namiotowego wynosiła dwadzieścia osiem łokci, a szerokość każdego płótna namiotowego cztery łokcie. Jedna była miara dla wszystkich płócien namiotowych.