Porównanie tłumaczeń So 3:3

Jego książęta pośród niego to ryczące lwy,* jego sędziowie to wilki wieczorem** – nic nie zostawiają na rano.[*330 22:27; 370 3:4][**wilki wieczorem : wg G: wilki z Arabii, λύκοι τῆς Ἀραβίας.]
Jego książęta są jak lwy ryczące! Jego sędziowie jak wilki wieczorem — nic z ich uczty nie zostaje do rana.
Jego książęta pośrodku niego są lwami ryczącymi, jego sędziowie są wilkami nocnymi, które nie gryzą kości aż do rana.
Książęta jego w pośrodku jego są lwy ryczące, sędziowie jego są wilki wieczorne, które nie gryzą kości aż do poranku.
Książęta jego w pośrzód jego jako lwi ryczący, sędziowie jego wilcy w wieczór, nie zostawiali do zarania.
Jego książęta są pośród niego lwami ryczącymi, sędziowie jego wieczornymi wilkami, które nic do rana nie pozostawią.
Jego książęta są jak lwy ryczące, jego sędziowie jak wilki stepowe, które rano nie mają już żeru.
Jej książęta są ryczącymi lwami, jej sędziowie stepowymi wilkami, które nic nie zostawiają do rana.
Jego książęta są jak lwy ryczące, jego sędziowie jak wilki wieczorem, które do rana nic nie pozostawią.
Książęta jego, którzy w nim rządzą, to lwy ryczące; sędziowie jego to wilki nocne, które rano już nie mają nic do ogryzania.
Його володарі в ньому як леви, що ричать. Його судді як вовки Аравії, не оставляли до ранку.
Wewnątrz, jej przywódcy są jak lwy ryczące; jej sędziowie jak wilki przed wieczorem, co nazajutrz nie obgryzają nawet kości.
Książęta jego byli w nim ryczącymi lwami. Jego sędziowie byli wieczornymi wilkami, które nie ogryzały kości aż do rana.