Porównanie tłumaczeń Ez 6:5

I pokładę trupy synów Izraela przed ich posążkami* – i porozrzucam wasze kości dokoła waszych ołtarzy!**[*I pokładę (…) posążkami : brak w G.][**120 23:14]
Tak, pokładę trupy synów Izraela przed ich posążkami! Porozrzucam wasze kości dookoła waszych ołtarzy!
Trupy synów Izraela położę przed ich bożkami i rozrzucę wasze kości wokół waszych ołtarzy.
Położę też trupy synów Izraelskich przed plugawemi bałwanami ich, a rozrzucę kości wasze około ołtarzów waszych.
I dam trupy synów Izraelowych przed bałwany waszemi a rozrucę kości wasze około ołtarzów waszych
Trupy synów Izraela położę przed waszymi bożkami, kości ich porozrzucam wokół waszych ołtarzy.
I pokładę trupy synów izraelskich u stóp ich bałwanów - i porozrzucam wasze kości dokoła waszych ołtarzy.
Trupy Izraelitów położę przed ich bożkami i rozrzucę wasze kości wokół waszych ołtarzy.
Trupy synów Izraela pokładę przed ich bałwanami, a kości wasze rozrzucę wokół waszych ołtarzy.
і розсиплю ваші кости довкруги ваших жертівників.
Trupy synów Israela rzucę przed ich bałwany oraz rozrzucę wasze kości dokoła waszych ofiarnic.
I położę trupy synów izraelskich przed ich gnojowymi bożkami, i porozrzucam wasze kości dookoła waszych ołtarzy.