Porównanie tłumaczeń Ps 134:1

Pieśń stopni. Oto błogosławcie JHWH,* Wszyscy słudzy JHWH,** Którzy w domu JHWH stajecie*** **** co noc!***** ******[*560 1:3][**230 113:1; 230 135:1][***Lub: (1) stoicie; (2) służycie.][****30 9:5; 50 10:8; 130 23:30; 230 135:2; 300 7:10][*****Lub: co wieczór.][******130 9:33; 290 30:29]
Pieśń pielgrzymów. Podejdźcie, błogosławcie PANA, Wy, wszyscy Jego słudzy, Którzy w domu PANA stajecie[550] co noc![551]
Pieśń stopni. Oto błogosławcie PANA, wszyscy słudzy PANA, którzy nocami stoicie w domu PANA.
Pieśń stopni. Ej nuż błogosławcie Panu wszyscy słudzy Pańscy, którzy stawacie w domu Pańskim na każdą noc.
Pieśń stopniów. Otóż teraz błogosławcie PANA, wszyscy słudzy PANSCY, którzy stoicie w domu PANSKIM, w sieniach domu Boga naszego.
Pieśń stopni. Oto błogosławcie Pana, wszyscy słudzy Pańscy, którzy trwacie nocami w domu Pańskim.
Pieśń pielgrzymek. Oto błogosławcie Pana, Wszyscy słudzy Pana, Którzy co noc służycie w domu Pana!
Pieśń pielgrzymkowa. Błogosławcie PANA, wszyscy słudzy PANA, którzy nocą trwacie w domu PANA.
Pieśń wstępowań. Wysławiajcie PANA, wszyscy słudzy Jego, którzy nocą przebywacie w domu PANA.
Pieśń wstępowań. Żywo! Błogosławcie Jahwe wszyscy, którzy Jahwe służycie, wy, którzy sprawujecie służbę w Domu Jahwe podczas godzin nocnych.
Аллилуя. Хваліть господне імя, раби, хваліть Господа,
Pieśń pielgrzymia. Wysławiajcie WIEKUISTEGO, wszyscy słudzy WIEKUISTEGO, co stajecie po nocach w Domu WIEKUISTEGO.
Nuże, błogosławcie Jehowę, wszyscy słudzy Jehowy, którzy nocami stoicie w domu Jehowy.