Porównanie tłumaczeń Ps 139:15

Żadna moja kość* nie była przed Tobą ukryta, Choć powstawałem w ukryciu, Tkany w głębiach ziemi.[*moja kość, עָצְמִי (‘atsmi) MT G: mój ból (l. trud, rana, gliniane naczynie) עצבי 11QPs a.]
Żadna moja kość nie uszła Twej uwadze, Choć powstawałem w ukryciu, Tkany w głębiach ziemi.
Żadna moja kość nie była zakryta przed tobą, gdy zostałem stworzony w skrytości i misternie złożony w głębiach ziemi.
Nie zataiła się żadna kość moja przed tobą, chociażem był uczyniony w skrytości, i misternie złożony w niskościach ziemi.
Nie zataiła się żadna kość moja przed tobą, którąś uczynił w skrytości, i istność moja w niskościach ziemie.
nie tajna Ci moja istota, kiedy w ukryciu powstawałem, utkany w głębi ziemi.
Żadna kość moja nie była ukryta przed tobą, Choć powstałem w ukryciu, Utkany w głębiach ziemi.
Moje kości nie były Ci obce, gdy byłem tworzony w ukryciu, tkany w głębi ziemi.
Nie była zakryta żadna kość przed Tobą, kiedy powstawałem w ukryciu, tkany w głębinach ziemi!
Moje kości nie były zakryte przed Tobą, choć byłem stworzony w ukryciu, ukształtowany w głębokościach ziemi.
Moja istota nie była tajna przed Tobą, kiedy się tworzyłem w skrytości, zawiązywałem się w dolnej ziemi.
Kości moje nie były ukryte przed tobą, gdy zostałem uczyniony w skrytości, utkany w najgłębszych miejscach ziemi.