Porównanie tłumaczeń 2Krn 4:7

Wykonał również dziesięć złotych świeczników, zgodnie z ustaleniami co do nich, i umieścił je w świątyni, pięć z prawej i pięć z lewej (strony).*[*20 25:31-40; 150 1:3-11; 150 6:5]
Dalej, zgodnie z przepisowym kształtem, Salomon kazał wykonać dziesięć złotych świeczników i umieścić je w świątyni, pięć z prawej, a pięć z lewej strony.
Uczynił też dziesięć złotych świeczników w kształcie, jaki miały mieć, i postawił je w świątyni, pięć po prawej i pięć po lewej stronie.
Uczynił też świeczników złotych dziesięć na ten kształt, jako być miały, i postawił je w kościele, pięć po prawej a pięć po lewej stronie.
Sprawił też i dziesięć lichtarzów złotych na kształt, jako je było rozkazano uczynić, i postawił je w kościele, pięć po prawej, a pięć po lewej stronie.
Sporządził także dziesięć złotych świeczników, zgodnie z przepisami o nich, i umieścił je w Miejscu Świętym, pięć po prawej stronie, pięć po lewej.
Dalej kazał sporządzić dziesięć świeczników ze złota, jak było przepisane, i umieścić je w przybytku, pięć z prawej, a pięć z lewej strony.
Następnie zrobił dziesięć złotych świeczników według przepisów, które ich dotyczyły, i ustawił je w Miejscu Świętym, pięć po prawej i pięć po lewej stronie.
Wykonał też dziesięć złotych świeczników, zgodnie z przepisami, i ustawił pięć z nich po prawej, a pięć po lewej stronie w środkowej części świątyni.
Następnie zrobił dziesięć świeczników złotych, zgodnie z ustalonymi o nich przepisami, i ustawił je w Świątyni, pięć po prawej, a pięć po lewej strome.
І зробив десять золотих світильників за їхнім судом і поклав в храмі, пять з права і пять з ліва.
Zrobił też dziesięć złotych świeczników, w kształcie jakim miały być oraz ustawił je w Przybytku; pięć po prawej, a pięć po lewej stronie.
Następnie wykonał złote świeczniki, dziesięć według tego samego projektu, i umieścił je w świątyni – pięć po prawej stronie i pięć po lewej.