Porównanie tłumaczeń Ez 47:16

(przez) Chamat;* (potem) Berota, Sibraim, które jest między obszarem Damaszku i Chamat, do Chaser-Hatikon,** które jest na granicy Chawranu.[*Zob. 40 34:8.][**do Chaser-Hatikon : wg G: polaną Saunana, αὐλὴ τοῦ Σαυναν.]
Następnie przez Berota, Sibraim położone między Damaszkiem a Chamat, do Chaser-Hatikon na granicy z Chawranem.
Chamat, Berota, Sibraim, które pomiędzy granicą Damaszku a granicą Chamat, Chasar-Hattikon, które jest przy granicy Chauranu.
Emat, Berota, Sybraim, które są między granicą Damaszku i między granicą Emat, wsi pośrednie, które są przy granicy Hawran.
Emat, Berota, Sabarim, które jest między granicą Damaszku a między granicą Emat, dom Tychon, który jest podle granice Auran.
Berota, Sibraim, które leży pomiędzy granicami Damaszku a granicami Chamat, aż do Chasor-Enon, które leży na granicy Chauranu.
Berota, Sybraim, które jest między Damaszkiem a Chamat, do Chazar-Enon, które jest na granicy Hauranu.
Chamat, Berota, Sibraim, które jest między obszarem Damaszku a między obszarem Chamat, Chaser-Hattikon, które jest na granicy Chauranu.
a dalej przez Sedad, Berotaj, Sibraim, między ziemiami Damaszku i Chamat oraz Chaser-Tikon, leżące w Chauranie.
Chamat, Berotah, Sibrajim, które jest położone między granicą Damaszku a między granicą Chamat, Chacar Enon, które znajduje się na obszarze Chauranu.
Вирот, Севраїм, Іліям, поміж околицями Дамаску і поміж околицями Імата, двори Савнана, які є над околицями Авранітіди.
Chamath, Berotha, Sybraim – położone między granicą Damaszku, a granicą Chamath, oraz pośrednie Chacer – położone nad granicą Chawranu.
Chamatu, Beroty, Sibraimu, między granicą Damaszku a granicą Chamatu; do Chacer-Hattichon, od strony granicy Chauranu.