Porównanie tłumaczeń Jr 50:28

Słuchaj! Zbiedzy i uchodźcy z ziemi babilońskiej zwiastują na Syjonie pomstę JHWH, naszego Boga, pomstę za Jego świątynię.
Słuchaj! Zbiedzy i uchodźcy z ziemi babilońskiej głoszą na Syjonie pomstę PANA, naszego Boga, pomstę za Jego świątynię.
Słychać głos uciekających i tych, co uchodzą z ziemi Babilonu, aby ogłosić na Syjonie pomstę PANA, naszego Boga, pomstę za jego świątynię.
Głos uciekających, i tych, co uchodzą, z ziemi Babilońskiej, aby oznajmili na Syonie pomstę Pana, Boga naszego, pomstę kościoła jego.
Głos uciekających i tych, którzy uszli z ziemie Babilońskiej, aby opowiadali w Syjonie pomstę PANA Boga naszego, pomstę kościoła jego.
Uwaga! Uchodźcy i niedobitki z ziemi babilońskiej ogłaszają na Syjonie pomstę Pana, Boga naszego, pomstę za Jego świątynię.
Słuchaj! Uchodźcy i zbiegowie z ziemi babilońskiej zwiastują na Syjonie pomstę Pana, naszego Boga, pomstę za jego świątynię.
Słychać uciekinierów i tych, którzy ocaleli z kraju Babilonu, którzy oznajmiają na Syjonie, zemstę PANA, naszego Boga, zemstę Jego świątyni.
Lecz oto słychać zbiegów i ocalałych z kraju babilońskiego, którzy oznajmiają na Syjonie karę PANA, naszego Boga, pomstę za Jego świątynię.
[Słychać] tupot uciekających i tych, co uchodzą z babilońskiej ziemi, by na Syjonie głosić pomstę Jahwe - Boga naszego (pomszczenie Jego Świątyni)!
Голос втікачів і тих, що спаслися з землі Вавилону, щоб сповістити в Сіоні пімсту від нашого Господа Бога.
Z ziemi babilońskiej głos zbiegów i niedobitków, by na Cyonie zwiastować pomstę WIEKUISTEGO, naszego Boga; pomstę za Swój Przybytek.
”Słychać zgiełk uciekających i uchodzących z ziemi babilońskiej, by opowiedzieć na Syjonie o pomście Jehowy, naszego Boga, o pomście za jego świątynię.