Porównanie tłumaczeń Ezd 3:6

Ofiary całopalne dla JHWH zaczęto składać od pierwszego dnia siódmego miesiąca, choć przybytek JHWH nie był jeszcze posadowiony.
Składanie ofiar całopalnych dla PANA zaczęło się pierwszego dnia siódmego miesiąca, mimo że odbudowa przybytku PANA nie została jeszcze rozpoczęta.
Od pierwszego dnia siódmego miesiąca zaczęli składać PANU całopalenia, chociaż fundamenty świątyni jeszcze nie zostały położone.
Ode dnia pierwszego miesiąca siódmego poczęli sprawować całopalenia Panu, choć jeszcze kościół Pański nie był założony.
Od pierwszego dnia miesiąca siódmego poczęli ofiarować całopalenie PANU; a kościół Boży jeszcze nie był założony.
Od pierwszego dnia miesiąca siódmego zaczęli składać całopalenia Panu - ale fundamenty świątyni Pańskiej nie były jeszcze położone.
Od pierwszego dnia siódmego miesiąca zaczęli składać Panu ofiary całopalne, chociaż fundamenty świątyni Pana nie były jeszcze wykończone.
Od pierwszego dnia siódmego miesiąca zaczęli składać ofiary całopalne dla PANA, chociaż fundamenty pod świątynię PANA nie były jeszcze założone.
Ofiary całopalne zaczęto składać od pierwszego dnia siódmego miesiąca, ale fundamenty świątyni PANA nie były jeszcze położone.
Pierwszego dnia siódmego miesiąca zaczęli składać ofiary całopalne dla Jahwe, chociaż fundament pod Przybytek Jahwe nie został jeszcze położony.
В першому дні сьомого місяця почали приносити цілопалення Господеві. І господний дім не був оснований.
Całopalenia dla WIEKUISTEGO zaczęli składać od pierwszego dnia siódmego miesiąca, choć Świątynia WIEKUISTEGO nie była jeszcze wybudowana.
Od pierwszego dnia miesiąca siódmego zaczęli składać Jehowie ofiary całopalne, gdy fundament świątyni Jehowy jeszcze nie był położony.