Porównanie tłumaczeń Ps 100:3

Wiedzcie, że JHWH jest Bogiem!* On nas uczynił i do Niego należymy,** My jesteśmy Jego ludem i owcami Jego pastwiska.***[*110 18:39][**Lub: On nas uczynił, a nie my sami, zob. 330 29:3.][***230 23:1-6; 230 95:7]
Pamiętajcie, że to PAN jest Bogiem! On nas stworzył i do Niego należymy,[421] Jesteśmy Jego ludem i owcami Jego łąk.
Wiedzcie, że PAN jest Bogiem, to on nas uczynił, a nie my sami siebie; jesteśmy jego ludem i owcami jego pastwiska.
Wiedzcież, żeć Pan jest Bogiem; on uczynił nas, a nie my samych siebie, abyśmy byli ludem jego, i owcami pastwiska jego.
Wiedźcie, iż PAN sam jest Bóg, on nas uczynił, a nie my sami siebie. Ludu jego i owce pastwiska jego:
Wiedzcie, że Pan jest Bogiem. On sam nas stworzył, my Jego własnością, jesteśmy Jego ludem, owcami z Jego pastwiska.
Wiedzcie, że Pan jest Bogiem! On nas uczynił i do niego należymy, Myśmy ludem jego i trzodą pastwiska jego.
Wiedzcie, że PAN jest Bogiem, On nas stworzył, a nie my. Jesteśmy Jego ludem, owcami Jego pastwiska!
Wiedzcie, że tylko PAN jest Bogiem; On nas stworzył - do Niego należymy. Jesteśmy Jego ludem i owcami Jego pastwiska.
Wiedzcie, że Jahwe jest Bogiem! On nas stworzył i do Niego należymy, jesteśmy jego ludem i owcami Jego pastwiska.
Я не поклав перед мої очі діло протизаконне, я зненавидів тих, що чинили переступки.
Uznajcie, że WIEKUISTY, Wszechmocny, On nas stworzył oraz do Niego należymy; jego lud i trzoda, której jest Pasterzem.
Wiedzcie, że Jehowa jest Bogiem. To on nas uczynił, a nie my sami siebie. Jesteśmy jego ludem i owcami jego pastwiska.