Porównanie tłumaczeń Mk 11:10

Które jest błogosławione przychodzące Królestwo w imię Pana ojca naszego Dawida Hosanna na wysokościach
Błogosławione nadchodzące Królestwo* naszego ojca Dawida!** Hosanna na wysokościach!***[*100 7:16; 510 1:6][**330 37:24-25; 490 1:32; 510 2:29-30][***230 148:1; 490 2:14]
Błogosławione przychodzące królestwo ojca naszego Dawida. Hosanna na wysokościach.
Powodzenia nadchodzącemu Królestwu naszego ojca Dawida! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione królestwo naszego ojca Dawida, które przychodzi w imieniu Pana! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione królestwo ojca naszego Dawida, które przyszło w imieniu Pańskiem! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione, które idzie, królestwo ojca naszego Dawida! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione królestwo ojca naszego, Dawida, które nadchodzi. Hosanna na wysokościach!
Błogosławione Królestwo ojca naszego Dawida, które nadchodzi! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione królestwo naszego ojca Dawida, które nadchodzi! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione nadchodzące królestwo naszego ojca Dawida. Hosanna na wysokościach!”.
Błogosławione nadchodzące królestwo Dawida, naszego ojca. Hosanna na wysokościach!”
Niech będzie błogosławione panowanie naszego praojca Dawida, które już nadchodzi! Hosanna na wysokościach!
Błogosławione królestwo Ojca naszego Dawida, które przychodzi. Hosanna na wysokości.
Благословенне прийдешнє царство отця нашого, Давида! Осанна на висотах!
Ewangelie dla badaczy
Dla łatwo odwzorowana we wniosku ta wiadoma przychodząca królewska władza wiadomego ojca naszego Dauida. Więc zbawienie wewnątrz w wiadomych najwyższych sferach.
Błogosławione nadchodzące królestwo naszego ojca Dawida! Hosanna, na wysokościach!
"Błogosławione nadejście Królestwa naszego ojca Dawida!", i: "Ty w najwyższym niebie! Prosimy! Wyzwól nas!".
Błogosławione jest przychodzące królestwo naszego ojca Dawida! Racz wybawić na wysokościach!”
Błogosławione królestwo, które On ustanowi, królestwo naszego przodka Dawida! Chwała Królowi!