Porównanie tłumaczeń 2Krn 17:16

U jego boku Amazjasz, syn Zikriego, ochotnik dla JHWH, a z nim dwieście tysięcy dzielnych wojowników.
i przy nim Amazjasz, syn Zikriego, ochotnik w służbie PANA, dowodzący dwustoma tysiącami dzielnych wojowników.
Przy nim — Amazjasz, syn Zikriego, który dobrowolnie poświęcił się PANU, a z nim dwieście tysięcy dzielnych wojowników.
A po nim Amazyjasz, syn Zychry, który się był dobrowolnie oddał Panu, a z nim dwa kroć sto tysięcy mężów dużych.
po tym też Amazjasz, syn Zechry, poświęcony PANU, a z nim dwie ście tysięcy mężów mocnych;
a przy jego boku - Amazjasz, syn Zikriego, ochotnik w służbie Pańskiej, a z nim dwieście tysięcy dzielnych wojowników.
Obok niego Amasjasz, syn Zikriego, ochotnik w służbie Pana, a z nim dwieście tysięcy dzielnych wojowników.
a przy nim Amazjasz, syn Zikriego, ochotnik dla PANA, z dwustoma tysiącami dzielnych wojowników;
oraz Amazjasz, syn Zikriego, ochotnik w służbie PANA, dowodzący dwustu tysiącami dzielnych wojowników.
a przy nim Amasja, syn Zikriego, który się dobrowolnie poświęcił [na służbę] Jahwe, a przy nim 200 000 dzielnych wojowników.
І після нього Амасія син Захрія, що ревнував за Господом і з ним двісті тисяч сильних військових.
I oprócz niego Amazjasz, syn Zychry, który się dobrowolnie oddał WIEKUISTEMU, a z nim dwieście tysięcy silnych mężów.
I podlegał mu Amasjasz, syn Zikriego, który był ochotnikiem dla Jehowy, a z nim było dwieście tysięcy dzielnych mocarzy.