Porównanie tłumaczeń 2Krl 13:13

Gdy Joasz spoczął ze swoimi ojcami, na jego tronie zasiadł* Jeroboam. Joasz zaś został pochowany w Samarii przy królach Izraela.[*Pod. wyrażenie, עַל־ּכִסְאֹו יָׁשַב , np. 110 1:13, 17, 20, 24, 27, 30, 35, 46, 48;110 2:12, 19, 24;110 3:6;110 8:20, 25;110 22:10, 19; 120 10:30;120 11:19.]
Gdy Jehoasz spoczął ze swoimi ojcami, na jego tronie zasiadł Jeroboam. Jehoasz zaś został pochowany w Samarii przy królach Izraela.
I Joasz zasnął ze swymi ojcami, a Jeroboam zasiadł na jego tronie. I Joasz został pogrzebany w Samarii razem z królami Izraela.
I zasnął Joaz z ojcami swymi, a Jeroboam usiadł na stolicy jego. I pogrzebion jest Joaz w Samaryi z królami Izraelskimi.
I zasnął Joas z ojcy swymi, a Jeroboam siadł na stolicy jego. Lecz Joas pogrzebion jest w Samaryjej z królmi Izraelskimi.
I spoczął Joasz ze swymi przodkami, a Jeroboam zasiadł na jego tronie. Joasz został pochowany w Samarii, razem z królami izraelskimi.
I spoczął Joasz ze swoimi ojcami, a na jego tronie zasiadł Jeroboam; Joasz zaś został pochowany w Samarii obok królów izraelskich.
Potem Joasz spoczął przy swoich przodkach, a Jeroboam zasiadł na jego tronie. Joasz zaś został pochowany w Samarii przy królach Izraela.
Joasz spoczął przy swoich przodkach, a Jeroboam zasiadł po nim na tronie. Joasz został pochowany w Samarii razem z królami Izraela.
Joas spoczął ze swoimi przodkami, a na jego tronie zasiadł Jeroboam. Joas został pogrzebany z królami izraelskimi w Samarii.
І заснув Йоас з своїми батьками, і Єровоам сів на його престолі в Самарії над синами Ізраїля.
I Joasz spoczął przy swoich przodkach oraz został pochowany w Szomronie, przy królach israelskich; a na jego tronie zasiadł Jerobeam.
W końcu Jehoasz spoczął ze swymi praojcami, a na jego tronie zasiadł Jeroboam. Natomiast Jehoasz został pogrzebany w Samarii z królami Izraela.