Porównanie tłumaczeń 2Krl 14:22

On odbudował* Elat i po tym, jak król spoczął ze swoimi ojcami, przyłączył (je) znów do Judy.**[*Lub: umocnił, rozbudował.][**110 9:26]
Azariasz odbudował Elat i po tym, jak król, jego ojciec, spoczął ze swoimi przodkami, przyłączył je znów do Judy.
On odbudował Elat i przywrócił je Judzie, po tym jak król zasnął ze swymi ojcami.
Ten pobudował Elat, i przywrócił je do Judy, gdy zasnął król z ojcami swymi.
Ten zbudował Elat i przywrócił ji do Judy, gdy zasnął król z ojcy swymi.
To on obwarował Elat i przywrócił go Judzie, kiedy król spoczął ze swymi przodkami.
On to odbudował Elat i przyłączył go z powrotem do Judy, gdy król spoczął ze swoimi ojcami.
To on odbudował Elat i przywrócił go Judzie po tym, jak król spoczął przy swoich przodkach.
To on właśnie odbudował Elat i odzyskał go dla Judy zaraz po śmierci króla.
To on odbudował Elat i przywrócił je dla Judy, potem gdy król spoczął ze swoimi przodkami.
Він збудував Елот і повернув його Юді після того, як заснув цар з його батьками.
To on odbudował Elath oraz zwrócił go Judzie, kiedy król spoczął przy swoich przodkach.
On to odbudował Elat i przywrócił je Judzie, gdy już król spoczął ze swymi praojcami.