Porównanie tłumaczeń Ez 34:20

Dlatego tak mówi do nich Pan JHWH: Oto Ja, Ja sam, rozsądzę między owcą tłustą a owcą chudą.
Dlatego tak mówi do nich Wszechmocny PAN: Oto Ja, Ja sam rozsądzę między owcą tłustą a chudą.
Dlatego tak mówi do nich Pan BÓG: Oto sam rozsądzę między owcą tłustą i owcą chudą.
Przetoż tak mówi panujący Pan do nich: Oto Ja, Ja sąd uczynię między bydlęciem tłustym i między bydlęciem chudem,
Przeto to mówi PAN Bóg do was: Oto ja sam sądzę między bydlęciem tłustym a chudym.
Dlatego Pan Bóg tak mówi do nich: Oto Ja sam rozsądzę pomiędzy owcą tłustą a owcą chudą.
Dlatego tak mówi do nich Wszechmocny Pan: Oto Ja sam rozsądzę między owcami tłustymi a owcami chudymi.
Dlatego tak mówi do nich Pan BÓG: Oto Ja sam rozsądzę między owcą tłustą a owcą chudą.
Dlatego tak mówi do nich PAN BÓG: Oto Ja sam rozsądzę między owcą tłustą a owcą chudą.
Dlatego tak mówi do nich Pan, Jahwe: Oto Ja sam będę prowadził sąd między owcą tłustą a owcą chudą,
Через це так говорить Господь, Господь: Ось Я судитиму між сильною вівцею і між слабкою вівцею,
Dlatego tak do nich mówi Pan, WIEKUISTY: Oto sam tu przybywam, bym sądził między jagnięciem tłustym, a jagnięciem chudym.
” ʼDlatego tak do nich rzekł Wszechwładny Pan, Jehowa: ”Oto jestem, ja sam, i rozsądzę między owcą tłustą a owca chudą,