Porównanie tłumaczeń Mi 6:6

Z czym spotkam JHWH, zgięty przed Bogiem z wysoka? Czy spotkam Go z całopaleniami z cieląt jednorocznych?
Z czym mam się zbliżyć do PANA, z czym się pokłonić przed najwyższym Bogiem? Czy mam przyjść i złożyć całopalne ofiary, wziąć na spotkanie jednoroczne cielęta?
Z czym mam się stawić przed PANEM i pokłonić się Bogu najwyższemu? Czy mam stawić się przed nim z ofiarami całopalnymi i jednorocznymi cielcami?
Ale mówisz: Z czemże się stawię przed Panem, a pokłonię się Bogu najwyższemu? Izali się przedeń stawię z ofiarami całopalonemi, z cielcami rocznemi?
Cóż godnego ofiaruję PANU, pokłonię się Bogu wysokiemu? Izali mu ofiaruję całopalenia i cielce roczne?
Z czym stanę przed Panem i pokłonię się Bogu na wysokości? Czy stanę przed Nim z ofiarą całopalną, z rocznymi cielętami?
Z czym mam wystąpić przed Panem, pokłonić się Bogu Najwyższemu? Czy mam wystąpić przed nim z całopaleniami, z rocznymi cielętami?
Z czym stanę przed PANEM i jak pokłonię się Bogu na wysokościach? Czy stanę przed Nim z ofiarą całopalną, z rocznymi cielcami?
Z czym mam stanąć przed PANEM, pokłonić się Najwyższemu Bogu? Czy mam stanąć przed Nim z całopaleniami, z ofiarami z jednorocznych cieląt?
Z czym przystąpić mam do Jahwe, pokłonić się Bogu niebieskich wysokości? Czy mam się zjawić przed Nim z ofiarami całopalnymi, z cielcami jednorocznymi?
Чим схоплю Господа, візьму мого Бога Всевишнього? Чи візьму його цілопаленнями, однолітними телятами?
Pytasz: Z czym mam stanąć przed WIEKUISTYM, ukorzyć się przed najwyższym Bogiem? Czy mam przed Nim stanąć z całopaleniami? Z rocznymi cielcami?
Z czym mam stanąć przed Jehową? Z czym mam się pokłonić Bogu na wysokości? Czy mam stanąć przed nim z cało paleniami, z rocznymi cielętami?