Porównanie tłumaczeń Ez 42:2

naprzeciw (budowli) o długości stu łokci, (przy) wejściu północnym, i o szerokości pięćdziesięciu łokci.
to jest naprzeciw budynku o długości stu łokci, od strony wejścia północnego, i o szerokości pięćdziesięciu łokci.
Ich długość od strony północnych drzwi wynosiła sto łokci, a ich szerokość pięćdziesiąt łokci.
Którego długość przy drzwiach na północy była na wejrzeniu na sto łokci, a szerokość na pięćdziesiąt łokci.
Przed obliczem długości sto łokiet drzwi Północnych, a szerokości pięćdziesiąt łokiet,
Długość [jego] wynosiła sto łokci, szerokość pięćdziesiąt łokci.
A drugie z drugiej strony. Długość budynku z halami od północy wynosiła sto łokci, a szerokość pięćdziesiąt łokci.
Długość wynosiła sto łokci po stronie północnej, a szerokość pięćdziesiąt łokci.
Jej długość wynosiła sto łokci po stronie północnej, a szerokość pięćdziesiąt łokci.
[Jej] długość wynosiła sto łokci od strony północnej, a szerokość pięćdziesiąt łokci.
на сто ліктів довжина до півночі, і ширина пятдесять ліктів,
przed wydłużony na sto łokci front przy wyjściu na północ, którego szerokość wynosiła pięćdziesiąt łokci.
Przed dłuższym bokiem liczącym sto łokci było wejście północne, a szerokość wynosiła pięćdziesiąt łokci.